Voor onze groep had deze woning alles wat nodig was

Score van 0-10 voor de volgende puntjes voor de groepsaccommodatie La Chaumiere:
* Ontvangst: 9
* Netheid: 8
* Verzorgdheid: 8
* Comfort: 7
* Faciliteiten: 7
* Privacy: 10
* Ligging: 9
* Prijs/kwaliteitsverhouding: 8

Eindoordeel: Voor onze groep had deze woning alles wat nodig was .Zonder overdreven comfort was er niettemin alles om er een geslaagd weekend van te maken .De kamers waren eenvoudig maar wel voldoende groot en net .Ook de keuken volstond voor onze groep .In de gezellige eetzaal met bijhorende bar deden we een leuke kwis en was het amusementsgehalte hoog .Ook de kinderen konden zich best amuseren met de extra biljart en het voetbalspel .De TV kamer was ideaal om even uit te rusten bij een film .De douche voorzieningen waren in orde .
Zaterdag met de groep een aangename wandeling gemaakt in de mooie omgeving .
Iedereen was best tevreden met de locatie en de gezelligheid zat er meteen in .

Mochten de woningen een ster hebben (van 1 tot 5), hoeveel sterren zou deze woning mogen hebben? We wisten op voorhand dat dit een woning zou zijn met niet het luxe comfort maar wel met voldoende basisfaciliteiten .Bovendien was de algemene omkadering wel best sfeervol en gezellig .Deze woning was prijs/kwaliteit voor ons zeer correct en verdiend daarom wel 3 sterren .

Eveneens bedankt voor de vlotte samenwerking"

Het gezelschap Verbieren, Belgie. Januarie 2011.